فروش و خدمات تجهیزات الکترونیک دانفوس

تلقیق کنترلرهای قابل برنامه ریزی MCX15B2 و MCX20B2 با ترموستات WT-DM از طریق اتصال RS485

تلقیق کنترلرهای قابل برنامه ریزی MCX15B2 و MCX20B2 با ترموستات WT-DM از طریق اتصال RS485

در مقاله «سری جدید کنترلرهای MCX دانفوس با قابلیت اتصال به اینترنت» با کنترلر های جدید MCX15B2 و MCX20B2 و قابلیت های آن آشنا شدیم.

mcx-wt-dm-ترموستات
کنترلر MCX20B2 و ترموستات WT-DM دانفوس

قابلیت کنترلرهای MCX15B2 و MCX20B2 با بهره بردن از ترموستات WT-DM بیشتر شده است تا  طراحان و سازندگان سیستم های سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع بتوانند از آن در طیف وسیعی از کاربرد ها و بصورت چند منظوره استفاده کنند.

ترموستات های  WT-DM دانفوس برای متعادل کردن دمای اتاق یا سیستم های گرمایش کف بر پایه آب هستند استفاده می شوند. در نمایشگر الکترونیکی بسیار کاربردی آن دمای فعلی اتاق و کف ، تنظیمات دمایی از پیش تعیین شده ، وضعیت گرمایش از کف و محافظت در برابر سرما و حالت تعطیلات و قفل کودک را شامل می شود.

ترموستات WT-DM

ترموستات WT-DM دارای حالت صرفه جویی در فضا و منبع تغذیه AC V 230 با یک خروجی رله گنجانده شده و ورودی سنسور کف و همینطور ارتباط شبکه RS485 می باشد.

با اتصال RS485 بصورت سیمی و Modbus RTU ، اجزای سیستم در ارتباط پیوسته هستند تا از وجود و حفظ درجه حرارت مطلوب اطمینان حاصل کنند.

ترموستات WT-DM

آرن مولر (Arne Muller)، مدیر پروژه های دانفوس در ارتباط با سیستم های HVAC ، گفت: “حال ما توانسته ایم قابلیت های MCX و WT-DM خود را با هم ترکیب کنیم. طراحان و سازندگان سیستم های HVAC  هنگام استفاده از چیلرها و پمپ های حرارتی در ساختمان های تجاری ، بیمارستان ها ، هتل ها و ساختمانهای مسکونی گزینه های گسترده تری برای طراحی در اختیار دارند.

با برقراری ارتباط بی نقص بین دو دستگاه ، کاربران نهایی نیز از دمای دقیق تر و کارایی بیشتری بهره مند خواهند شد. “

“نتیجه آن است که حال هر دوی این دستگاه ها را می توان از یک تامین کننده تهیه کرد – و همچنین از ارتباط متقابلی که بین محصولات دانفوس وجود دارد بهره مند خواهند شد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
    0
    جهت دریافت پیش فاکتور ابتدا ازمنوی حساب کاربری وارد و یا عضو شوید
    سبدخریدخالیستبازگشت به فروشگاه