فروش و خدمات تجهیزات الکترونیک دانفوس

شیر انبساط الکترونیک و سنسورهای دانفوس در نسل بعدی چیلرها

شیر انبساط الکترونیک و سنسورهای دانفوس در نسل بعدی چیلرها

chillers-building-danfoss-3
مناسب سازی طراحی چیلرها بسته به نوع ساختمان بکار گرفته شده

نوآوری های پیوسته در طراحی چیلرها به دلیل نیاز به بهره وری بیشتر از انرژی ، مقررات و استانداردهای زیست محیطی جدید LEED ، همراه با نیاز به مبردهای جدید و دوستدار محیط زیست ایجاد شده است.

افزایش جمعیت ، نیاز به سطح راحتی بیشتر و پیشروی بسیار زیاد فناوری اطلاعات موجب شده است که فشار زیادی بر شبکه های الکتریکی وارد شود و مصرف کلی انرژی افزایش یابد.

 

شیر انبساط الکترونیک و سنسورهای دانفوس در نسل بعدی چیلرها

نسل های بعدی چیلرها و HVAC دارای طراحی های جدید و همچنین بازنگری برای مطابقت با استانداردهای جدید می باشند. انقلاب در بازار A / C فرصت های جدیدی را ایجاد نموده است.

برای پاسخگویی به نیازهای پیچیده بازار سیستم های HVAC ، دانفوس طیف گسترده ای از وسایل و اجزاء را با عملکرد بهتر و صرفه جویی های مختلف در طول چرخه عمر مدار چیلر از هزینه های توسعه و بهره برداری تا سرویس و نگهداری ارائه می دهند.

سیستم های تهویه مطبوع بسیار کارآمد با کمک شیر انبساط های الکترونیک دانفوس، کنترلرها و سنسورها

دانفوس می تواند گزینه های مختلفی را برای برآورده سازی این نیازها در چیلرهای آب خنک و هوا خنک ارائه دهد که این کار را با سود جستن از تکنولوژی کمپرسورهای اسکرال، سانتریفیوژ یا اسکرو با پشتیبانی فنی عالی توسط تیم های متخصص در دانفوس ارائه دهد.

 

کمپرسورها بصورت سری، سه تایی یا با استفاده از اینورتر یا فناوری Turbocor می توانند آرایش داده شوند. با کمک شیر انبساط های الکترونیک دانفوس، کنترلرها و سنسورها می توانند راه حل های مناسبی را برای داشتن سیستم های تهویه مطبوع بسیار کارآمد ارائه دهند. سیستم های سرمایش و گرمایش و تهویه می توانند با کمک شیر انبساط های الکترونیک ( شیرهای اکسپنشن ) و این سنسورهای دما و فشار به سرعت به تغییر شرایط محیطی و عملکردی پاسخ می دهد و راحتی کاربر را تضمین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
    0
    جهت دریافت پیش فاکتور ابتدا ازمنوی حساب کاربری وارد و یا عضو شوید
    سبدخریدخالیستبازگشت به فروشگاه