فروش و خدمات تجهیزات الکترونیک دانفوس

توافقنامه کریر (Carrier) و دانفوس

توافقنامه بلند مدت کریر (Carrier) و دانفوس

شرکت بزرگ کریر (Carrier)، پیشرو در تولید سیستم های تهویه و تبرید اعلام نمود که دانفوس به برنامه همکاری کریر پیوسته و یک توافقنامه بلند مدت با کریر امضا نموده است.

به عنوان بخشی از این توافقنامه، شرکت دانفوس تامین کننده کمپرسورها، تجهیزات الکترونیک و انواع مبدل برای کریر خواهد بود. در این توافقنامه همچنین آمده است كه دانفوس کمپرسورهای جایگزین با مارك کریر را تأمین نماید.

اد دون، معاون رئیس زنجیره تأمین شرکت کریر، گفت: “ما برای تقویت روابط استراتژیک خود با دانفوس با توافقنامه بلند مدت جهانی بسیار مشتاق هستیم و خوشحالیم که از آنها به عنوان یکی از جدیدترین تامین کنندگان برنامه همکاری کریر استقبال می کنیم. از طریق این برنامه همکاری، ما بهترین های بهترین ها را شناسایی می كنیم به عبارتی گروهی انتخاب شده از تأمین كنندگان را خواهیم داشت كه در جاهای مختلف دنیا، با تنوع محصولات، متمرکز بر كیفیت با هزینه مناسب و متعهد به توسعه و ایجاد راه حل های خوب بازده هستند.”

کریر و دانفوس سال هاست که در بخش تبرید و HVAC با تمرکز بر روی تقویت فناوری و کاهش اثرات مخرب زیست محیطی در تجهیزات HVAC همکاری داشته اند. اخیراً، دانفوس شروع به ارائه فن آوری های پیشرفته برای چیلر اسکرال AquaSnap و پمپ های حرارتی در اروپا با مبرد R32 نموده است. این چیلرها و پمپ های حرارتی با کمک R-32، میزان انتشار مستقیم گازهای گلخانه ای را تا 77 درصد در مقایسه با محصولات قبلی که از مبرد R-410A استفاده می کردند، کاهش می دهند.

شرکت کریر برای بهینه سازی و تقویت زنجیره تأمین و کمک به صرفه جویی در هزینه ها، برنامه همکاری کریر را ایجاد نموده است. به این وسیله اطمینان، امنیت و فرصت های رشد بیشتر برای شرکت کریر و تأمین کنندگان اصلی آن ایجاد می شود. پیوستن به برنامه همکاری برای هر دوی شرکت ها یک برد محسوب می شود زیرا دانفوس را به عنوان یک تامین کننده اصلی در چندین دسته به رسمیت می شناسد و زمینه را برای فرصت های آینده و تأمین فن آوری های نوآورانه در همه پرتفولیو های کریر به رسمیت می شناسد.

یورگن فیشر، رئیس راهکاریابی زیست محیطی دانفوس، گفت: “ما علاقمند به ایجاد روابط طولانی مدت و همکاری با کریر هستیم که این کار با پیوستن به برنامه همکاری کریر صورت می گیرد. ما منتظر همکاری با کریر هستیم تا تکنولوژی های HVAC و راهکارهای خود را در مجموعه محصولات کریر بکار ببریم و صرفه انرژی را در ابداعات آنها بگنجانیم. کریر و دانفوس متعهد هستند که راهکارهایی برای توسعه پایدار ایجاد نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
    0
    جهت دریافت پیش فاکتور ابتدا ازمنوی حساب کاربری وارد و یا عضو شوید
    سبدخریدخالیستبازگشت به فروشگاه